Trendyol Süper Lig’in 25. haftasında sahasında Bitexen Antalyaspor’u 2-0 yenen Yılport Samsunpor’un teknik direktörü Markus Gisdol, galibiyetten ötürü çok mutlu olduklarını söyledi. Gisdol, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, takımın oyunundan memnun olduğunu dile getirdi. Kazandıkları için mutlu olduklarını kaydeden Gisdol, zorlu bir rakibe karşı oynadıklarını ve ofansif anlamda sıkıntılar yaşadıklarını belirtti. Ancak yedikleri golün ofsayt olmasıyla mutlu olduklarını ifade etti. Gisdol, Fofana’nın yorgunluğu nedeniyle kadroya alınmadığını ve yeni gelen oyuncuların takıma iyi bir şekilde yardım ettiğini söyledi. Ayrıca taraftarlara teşekkür ederek, bugün 12. adamla oynadıkları bir gün olduğunu vurguladı.